“Jūrų skautai neskautams” stovyklos

Dalyviai:

8 – 16 metų vaikai

Kaina:

169 Eur
162 Eur – Registruojant grupę (4 ir daugiau)
145 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos

Datos:


liepos 1 – liepos 7 d.

liepos 9 – liepos 15 d.

Trumpas aprašymas:

“Jūrų skautai neskautams” stovyklos – tai savaitės nuotykis ir susipažinimas su jūrų skautais.

Jūrų skautai išsiskiria savo tradicijomis, programa ir patirtimi vandenyje. Mūsų stovyklose be bazinių skautiškų žinių, vaikus ruošiame saugiam susitikimui su vandeniu: susipažįstame su įvairiomis gelbėjimosi priemonėmis, plaustais ir baidarėmis.

Naudodami jau daugiau nei 100 metų gyvuojančią skautų metodiką bei patirtį vandenyje, žingsnis po žingsnio plečiame vaikų komforto ribas ir patyrimą. Vaikai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi ir savarankiškėja. Stovyklose kartu su 8-10 vaikų grupele visur dalyvauja bent vienas patyręs jūrų skautų vadovas.

Programos metu mokysimės statyti skautiškus įrenginius iš medžio ir virvių, įsirengsime pastovykles. Turėsime linksmus ir įdomius skautiškus mokymus: kaip užkurti laužą ir pasigaminti valgį, saugiai naudoti peilį, suteikti pirmąją pagalbą ir nepasimesti kritinėse situacijose, kaip saugiai elgtis vandenyje, prisipūsti ir saugiai plaukti plaustu, orientuotis ir nepasimesti gamtoje.

Visą įgytą patirtį pritaikysime praktiškai konstruodami plaustus. Juos išbandysime stovykloje, o vėliau leisimės į tikrą vandens žygį upe. Mūsų laukia dienos žygiai vandeniu ir sausuma, maisto gamyba lauko sąlygomis, šaudymas iš lankų ir kitos pramogos.

Tai kupinas nuotykių skautiškas pasaulis, su legendomis, strateginiais ir komandiniais žaidimais, vakarine programa prie laužo ir kitomis skautiškomis staigmenomis.

Į šią kupiną nuotykių ir patirčių savaitę kviečiame ir tave!

Stovyklos dienotvarkė

08:00 – Keliamės, mankšta, prausimasis
08:45 – Rikiuotė
09:00 – Pusryčiai
10:00 – RYTINĖ PROGRAMA
13:00 – Pietūs, poilsis, laikas grupelėse, maudymasis
15:00 – POPIETINĖ PROGRAMA
18:00 – Rikiuotė, vakarienė, poilsis, pasiruošimas vakaro programai
20:00 – VAKARINĖ PROGRAMA
22:00 – Naktipiečiai, dienos aptarimas prie laužo, pasiruošimas miegui
23:00 – Tyla

Papildomai

Stovyklos dalyvių atvežimas/parvežimas (į vieną pusę iš Vilniaus ir Kauno) – 10 Eur. Daugiau informacijos / registracija į autobusą: juruskautai@neskautams.lt.

Stovyklos štabas

“Jūrų skautai neskautams” viršininkas
jūrų budys Jonas Dragūnas
Tel. nr: 8 663 64451
El. paštas.: juruskautai@neskautams.lt

Stovyklos vieta