„Kernavės tunto skautai neskautams“ stovykla

Dalyviai:

7 – 14 metų vaikai

Kaina:

169 Eur
162 Eur – Registruojant grupę (4 ir daugiau)
145 Eur –
2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos

Datos:

liepos 28 – rugpjūčio 3 d.
rugpjūčio 4 – 10 d.

Trumpas aprašymas:

“Kernavės“ tunto skautai neskautams siūlo sužinoti, ką visgi skautai veikia visą dieną!

Žingsnis po žingsnio lavinsime įvairius įgūdžius, mokysimės naujų ar kartosime jau žinomus dalykus. Vaikai tikrai daug sužinos apie skautus, jų gyvenimo būdą, skirsime laiko stovyklinių įrengimų konstravimui, vaikai sužinos ką reiškia budėti prie laužų ir kaip juos saugiai kūrenti. Kartu mokysimės dainų per vakaro laužus, dalyvausime kliūčių ruože, vakaro turnyruose, kitose aktyviose rungtyse. Viena iš dienų bus skirta mugei, kurios metu kiekvienas galės pademonstruoti savo kūrybiškumą ir norą laimėti vertingų prizų. Stovykloje netruks galimybės savo kailiu patirti tai, kaip tinkamai ruoštis žygiui. Viena diena bus skirta neilgam pažintiniam žygiui, kurio metu bus galima iš arčiau susipažinti su senąja Lietuvos sostine Kernave.

Mokymasis per praktiką yra vienas svarbiausių skautiškų principų. O čia vaikai turės galimybę mokytis žygiuoti, dainuoti, stebėti, žaisti, sėlinti, statyti, nuotykiauti saugioje ir jiems pritaikytoje aplinkoje. Bus ugdomas vaiko savarankiškumas ir bendra, komandinė atsakomybė!

Jei nori, kad geriausias tavo gyvenimo žaidimas prasidėtų jau dabar – junkis į stovyklautojų gretas!

08:00 – Stovyklos kėlimasis, mankšta, prausimasis
09:00 – Rikiuotė
10:00 – RYTO PROGRAMA

18:00 – Rikiuotė, vakarienė, poilsis, pasiruošimas vakaro programai
20:00 – VAKARINĖ PROGRAMA (turnyras, laužas)
22:00 – Naktipiečiai, dienos aptarimas prie laužo, pasiruošimas miegui

“Kernavės” tunto skautai neskautams viršininkas
skautas vytis Vytautas Rukštelė
Tel. nr: 8 699 01322
El. paštas.: v.rukstele@gmail.com

Stovyklų programos vadovė
Urtė Alksnytė

Stovyklos vieta

Vos keli kilometrai nuo Senosios Lietuvos sostinės Kernavės!