Pramoga su tikslu!

Tikriausiai teko girdėti apie skautus Pasaulyje ir Lietuvoje? Skautai – savanoriškas, pasaulinis jaunimo judėjimas, veikiantis jau daugiau nei 100 metų daugiau nei 200 valstybių visame pasaulyje. Skautų idėjos paslaptis – unikalus skautiškas metodas, susidedantis iš įžodžių, buvimo gamtoje, mokymosi veikiant, asmeninio tobulėjimo, bei mažų grupių (skilčių) narystės. Šitaip ugdomas charakteris, atsakomybės jausmas bei pasitikėjimas savimi.

Mes siūlome trijų skirtingų rūšių programas, grindžiamas skautišku metodu: stovyklas, žygius ir skautoramas.

Stovyklos

trunka vieną savaitę, jos yra skirtos vaikams ir jaunimui iki 16 metų. Daugiau apie mūsų organizuojamas stovyklas galite paskaityti skyrelyje „Stovyklos“.

Žygis

tai nuo pusdienio iki dviejų dienų trunkanti kelionė pėsčiomis, skirta ne tiek pamatyti gražias vietoves, kiek pasiekti tam tikrą „vidinį“ tikslą: geriau pažinti save, sustiprinti komandą, atskleisti tam tikrus gebėjimus ar tobulintinas sritis. Žygis tinka kiekvienam – tiek vaikui, tiek suaugusiajam! Platesnį žygių aprašymą ir pasirinkimą rasite čia: skautiški žygiai.

Skautorama

tai universali, tiek vaikams, tiek suaugusiems pritaikyta edukacinė kelių valandų trukmės programa. Skautorama gali puikiai paįvairinti gimtadienį, išleistuves, įmonės vakarėlį ar draugų šventę. Detalesnį aprašymą rasite čia: skautorama.