Paįvairinkite gimtadienį, klasės išvyką ar įmonės vakarėlį skautiška dvasia!

Vienas iš mūsų šūkių – „Pramoga su tikslu“. Mes smagiai leidžiame laiką žaisdami, keliaudami, vakarodami prie laužo, bet tai nėra vien tik tuščios pramogos. Taip mes mokomės, augame tobulėjame.

Šio šūkio vedini, organizuojame edukacinius renginius vaikams, paaugliams bei suaugusiems įvairiomis progomis. Siūlome nuo poros valandų iki 2 dienų trukmės skautišku metodu paremtas programas. Kiekvieną programą su užsakovu deriname individualiai, pritaikome konkretiems kliento poreikiams. Atvykstame į užsakovo pasirinktą vietą visoje Lietuvoje.

Programų rūšys:

Skautorama – tai jau daugelį metų skautų naudojamas mokymosi per žaidimą metodas. Šio smagaus, aktyvaus ir komandiško užsiėmimo metu lavinami komunikaciniai įgūdžiai, gerinamas tarpusavio supratimas bei mokomasi naujų ir neįprastų dalykų. Skautoramos principas – į estafetę panašus komandinis žaidimas, kurio pagrindinis tikslas – įgyti naujų žinių arba įgūdžių. Skautorama gali būti kompleksinė žygio, stovyklos ar be kokio renginio tiek gamtoje, tiek patalpoje dalis.

Užsiėmimo trukmė: 2 – 4 valandos
Dalyvių skaičius: 12 – 40 žmonių
Dalyvių amžius: nuo 8 metų
Kaina asmeniui*: 4 Eur / valanda

Žygio metu skautai ne tik nueina nuo taško A iki taško B, bet ir mokosi stebėti aplinką, geriau pažįsta save ir kitus, stiprina komandos tarpusavio ryšius. Per žygio keliamus fizinius ir emocinius iššūkius ypatingai atsiskleidžia kiekvieno dalyvio asmeninės savybės bei formuojasi lyderystės įgūdžiai. Taip įvyksta dėl to, kad žygis paįvairinamas specialiomis užduotimis, skirtomis „čia ir dabar“ spręsti problemas bei rasti išeitį iš bet kokios situacijos.

Žygio trukmė: 4 valandos – 2 dienos
Dalyvių skaičius: 15 – 30 žmonių
Dalyvių amžius: nuo 11 metų (žygis su nakvyne organizuojamas tik pilnamečių grupėms, arba nepilnamečiams, lydimiems už juos atsakingo asmens)

Kaina asmeniui*:
20 Eur / pusė dienos (~4h)
40 Eur / visa diena (~8h)
60 Eur / dvi dienos

*Į kainą yra įskaičiuotas maistas, tačiau užsakymo metu meniu deriname su užsakovu, ir, pageidaujant įmantresnių patiekalų, kaina gali didėti.
*Papildomai skaičiuojamos kuro sąnaudos, jei pasirinkta vietovė yra toliau nei 20 km nuo Vilniaus ar Kauno).