Skautiška inžinerija

Užsiėmimo trukmė: 1 – 2 val. prieš programą (pasirinktinai), 5 – 8 val.
Dalyvių skaičius: nuo 10 žmonių
Kaina asmeniui*: derinama individualiai

Statiniai, kuriems nereikia vinių

Tai programa komandoms, kurios mėgsta kurti, improvizuoti, gaminti. Viską yra įmanoma pastatyti naudojant vien virves ir medieną: pradedant statiniais, kurie suteikia daugiau komforto jūsų buičiai, baigiant atrakcionais vaikams ar net suaugusiems. Svarbiausia susipažinti su pagrindiniais konstrukcijų surišimo mazgais. Šią pažintinę dalį (1–2 val. trukmės)  rekomenduojame pravesti visam kolektyvui dar prieš pagrindinę statymo programą, kad vėliau renginio programos laikas būtų išnaudotas kokybiškai ir produktyviai, o ir dalyviai labiau lauktų tos dienos, kai jau mokėdami mazgus galės visas naujas skautiškos inžinerijos žinias įgyvendinti praktiškai.

Nauda

Planavimas / Projektavimo įgūdžių tobulinimas / Resursų paskirstymas / Naujų įgūdžių atsiradimas / Komandos narių koordinavimas / Sprendimų priėmimas / Ilgaamžis rezultatas

Trukmė: 1 – 2 val. prieš programą (pasirinktinai), 5–8 val.

Skautiška inžinerija

Užsiėmimo trukmė: 1 – 2 val. prieš programą (pasirinktinai), 5 – 8 val.
Dalyvių skaičius: nuo 10 žmonių
Kaina asmeniui*: