Renginiai įmonėms

Siūlome suorganizuoti Jūsų įmonei renginį, skirtą komandos formavimui. Skautai ne tik smagiai leidžia laiką keliaudami, vakarodami prie laužo, bet taip kartu ir mokosi, auga bei tobulėja. Taip pat skautai daro gerus darbus, todėl dalis uždarbio keliauja konkretiems Lietuvos skautijos socialiniams projektams, tad leisdamiesi į nuotykį su mumis Jūs ne tik naudingai praleisite laiką su kolektyvu, bet ir prisidėsite prie Lietuvos skautijos misijos – ugdyti jaunus žmones siekiant sukurti geresnį pasaulį. Mūsų vedamų užsiėmimų metu komandos nariai patirdami iššūkius lavins savo komunikacinius įgūdžius, gerins tarpusavio supratimą, stiprins atsakomybės jausmą. Skautiškas metodas leidžia žmonėms tapti autentiškesniais, geriau pažinti ir priimti save bei kitus, įsipareigoti bendram labui.

Skautiška inžinerija

Užsiėmimo trukmė: 1 – 2 val. prieš programą (pasirinktinai), 5 – 8 val.
Dalyvių skaičius: nuo 10 žmonių
Skautiška virtuvė