DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Ką darysite, jeigu visą savaitę lis?

Nepanikuosime, rūpinsimės gera nuotaika ir vykdysime numatytą programą, prisitaikydami prie oro sąlygų: veikla vyktų po dideliais tentais, mažiau maudytumėmės ir daugiau šildytumėmės prie laužų – esame ne kartą tai patyrę.

Ką mano vaikas valgys?

Košių dietos nepropaguojame: jūsų vaikai valgys įvairų, skanų, sveiką, vietoje pagamintą maistą, vėliau ir patys mėgins pasigaminti sau pietus ant laužo. Valgiaraštis parengiamas remiantis sveikos mitybos principais, atsižvelgiant į programos pobūdį ir fizinį krūvį. Stengiamės, kad vaikas kiekvieną dieną gautų visų būtinų maisto medžiagų dienos normą. Be to, vadovai irgi mėgsta skaniai ir sveikai valgyti, o valgo jie tą patį, ką ir vaikai.

Mano vaikas alergiškas…

Visą kuo smulkesnę informaciją apie savo vaiko alergiją turėtumėte surašyti registracijos anketoje: kam alergiškas, kaip alergija pasireiškia, ką daryti alergijos atveju, ar vaistus turės vaikas, ar juos geriau laikyti vadovui ir t. t. Ši informacija pasieks tiesioginį jūsų vaiko vadovą ir stovyklos mediką.

Bijau, kad vaikas pames telefoną.

Taip nenutiks, nes mes labai pageidaujame, kad vaikai į stovyklą nesivežtų mobiliųjų telefonų. Jeigu norėsite susiekti su savo vaiku, gausite jo tiesioginio vadovo kontaktus. Kodėl? Nes niekas neverks dėl pamesto telefono, Jūs vis tiek turėsite kontaktą su vaiku, o pirmiausia – su jo vadovu (nustatytu metu, kai netrukdysite programos), pagaliau – vaikams kartais tiesiog naudingiau nepašnekėti su tėvais, nes greičiau įvyksta namų ilgesio lūžis, po kurio vaikas iš tiesų pradeda mėgautis stovykla.

Noriu palepinti savo vaiką saldumynais arba jo mėgstamu maistu.

Pirma, mes nerekomenduojame to daryti. Kodėl? Nes užsistovėjęs iš namų atsivežtas maistas arba per didelis vogčia suvalgytų saldumynų kiekis yra vienintelė apsinuodijimų stovykloje priežastis. Jei pasiseka ir vaikas neapsinuodija, jis mažų mažiausiai porą dienų nevalgo normalaus šilto stovyklinio maisto, o tai nėra sveika ir kelia rūpestį vaiko savijautą stebintiems vadovams.

Jei jau labai norite palikti savo vaikui kokį skanėstą, jį perduokite ne savo vaikui, o tiesioginiam jo vadovui. Ir turėkite omeny, kad Jūsų vaikas viską turės dalintis su dar septyniais savo komandos draugais. Tokios mūsų draugiškumo taisyklės.

Ar berniukai ir mergaitės miega vienoje palapinėje?

Ne, nepriklausomai nuo vaikų amžiaus, berniukai ir mergaitės miega atskirai. Taip pat su jais vienoje „pastovyklėje“ miega jų vadovai.

Partneriai