Renginiai įmonėms

Siūlome suorganizuoti jūsų įmonei renginį gamtoje, skirtą komandos formavimui.

  • Kiekvienas užsakymas derinamas individualiai – atsižvelgiame į jūsų poreikius ir parengiame būtent jums skirtą unikalią programą;
  • Jeigu norite, pasirūpiname ne tik programa, bet ir papildomomis paslaugomis – sodybos užsakymu, transportu ir kt.;
  • Tuo pačiu metu galime parengti programą ir jūsų darbuotojų vaikams – dvigubai didesnė vertė jūsų komandai ir dar daugiau įspūdžių.

Skautiškų užsiėmimų metu dalyviai per patiriamus iššūkius lavina savo komunikacinius įgūdžius, gerina tarpusavio supratimą, stiprina atsakomybės jausmą. Skautiškas metodas leidžia žmonėms tapti autentiškesniais, geriau pažinti ir priimti save bei kitus, įsipareigoti bendram labui. Galbūt nuotykis gamtoje taps nauja jūsų komandos tradicija?

Užsisakydami „Skautai neskautams“ edukacines programas prisidedate prie gražesnio pasaulio kūrimo.

Skautai ne tik smagiai leidžia laiką keliaudami, vakarodami prie laužo, bet taip kartu ir mokosi, auga bei tobulėja. Taip pat skautai daro gerus darbus, todėl dalis uždarbio keliauja konkretiems Lietuvos skautijos socialiniams projektams, tad leisdamiesi į nuotykį su mumis Jūs ne tik naudingai praleisite laiką su kolektyvu, bet ir prisidėsite prie Lietuvos skautijos misijos – ugdyti jaunus žmones siekiant sukurti geresnį pasaulį.

Pramoginiai žygiai

Pramoginiai žygiai

Užsiėmimo trukmė: 2 valandos - 3 paros
Dalyvių skaičius: Nuo 15 dalyvių
Skautiškas žygis

Skautiškas žygis

Užsiėmimo trukmė: nuo 2 val. iki 3 parų
Dalyvių skaičius: nuo 12 žmonių
Skautorama

Skautorama

Užsiėmimo trukmė: 2–4 valandos
Dalyvių skaičius: 30–200 žmonių

Partneriai