Edukacinės programos

Paįvairinkite gimtadienį, klasės išvyką  ar draugų susitikimą skautiška dvasia! Vienas iš mūsų šūkių – pramoga su tikslu. Mes smagiai leidžiame laiką žaisdami, keliaudami, vakarodami prie laužo, bet tai nėra vien tik tuščios pramogos. Taip mes mokomės, augame tobulėjame.

Organizuojame edukacinius renginius vaikams, paaugliams bei suaugusiems įvairiomis progomis. Siūlome nuo poros valandų iki 2 dienų trukmės skautišku metodu paremtas programas. Kiekvieną programą su užsakovu deriname individualiai, pritaikome konkretiems kliento poreikiams. Atvykstame į užsakovo pasirinktą vietą visoje Lietuvoje.

Skautorama

Skautorama

Užsiėmimo trukmė: 2 – 4 valandos
Dalyvių skaičius: 12 – 40 žmonių
Dalyvių amžius:
nuo 8 metų
Žygis

Žygis

Užsiėmimo trukmė: 4 valandos – 2 dienos
Dalyvių skaičius: 15 – 30 žmonių
Dalyvių amžius:
nuo 11 metų (žygis su nakvyne organizuojamas tik pilnamečių grupėms, arba nepilnamečiams, lydimiems už juos atsakingo asmens)

Partneriai