Užsiėmimo trukmė: 2 – 4 valandos
Dalyvių skaičius: 12 – 40 žmonių
Dalyvių amžius: nuo 8 metų
Kaina asmeniui*: 5 Eur / valanda
*Papildomai skaičiuojamos kuro sąnaudos, jei pasirinkta vietovė yra toliau nei 20 km nuo Vilniaus ar Kauno)

Skautorama – tai jau daugelį metų skautų naudojamas mokymosi per žaidimą metodas. Šio smagaus, aktyvaus ir komandiško užsiėmimo metu lavinami komunikaciniai įgūdžiai, komandinis darbas, gerinamas tarpusavio supratimas bei mokomasi naujų ir neįprastų dalykų. Skautoramos principas – į estafetę panašus komandinis žaidimas, kurio pagrindinis tikslas – įgyti naujų žinių arba įgūdžių. Skautorama gali būti kompleksinė žygio, stovyklos ar bet kokio kito renginio tiek gamtoje, tiek patalpoje dalis.

Užsiėmimo trukmė: 1 – 4 valandos

Dalyvių skaičius: 5 – 40 žmonių