Meniu
Uždaryti

Vasaros stovyklos vaikams

Tikriausiai esi girdėjęs apie skautus Pasaulyje ir Lietuvoje? Skautai – savanoriškas, pasaulinis jaunimo judėjimas, veikiantis jau daugiau nei 100 metų daugiau nei 200 valstybių visame pasaulyje. Skautų idėjos paslaptis –unikalus skautiškas metodas, susidedantis iš įžodžių, buvimo gamtoje, mokymosi veikiant, patyrimo laipsnių, bei mažų grupių (skilčių) narystės. Šitaip, padedant suaugusiems savanoriams, ugdomas charakteris, atsakomybės jausmas bei pasitikėjimas savimi.

Mes suprantame, kad vaikui, ką tik atvykusiam į skautų stovyklą, gali būti sunku susigaudyti tarp įvairių skautų naudojamų terminų, veiklų, gyvenimo būdo ir pan. Todėl siūlome atvykti į “Skautai neskautams” stovyklas, kur vaikai su skautišku gyvenimu supažindinami ilgamečių skautų vadovų, tačiau iš lėto, nuo pačių pagrindų.

„Skautai neskautams“ stovyklos, jau nuo 2003 metų tęsiama skautų tradicija. Vasaros metu skautų vadovai organizuoja skautiškas stovyklas vaikams, kurie norėtų susipažinti su skautais iš arčiau ir praktiškai. Per šias nuotykių pilnas stovyklas vaikai praeina skautišką pradžiamokslį ir įgyja naudingos, gyvenime pritaikomos patirties: kaip nepasimesti ir orientuotis gamtoje, rišti mazgus, suteikti pirmąją pagalbą, įveikti netikėtai atsiradusias kliūtis ir tuo pačiu susirasti draugų. Taip plečiamos vaikų komforto ribos, pasitikėjimas savimi bei ugdomas pilietiškumas.

Jūrų skautai neskautams stovyklos (Širvintų r.)

Jūrų skautai neskautams stovyklos (Širvintų r.)

Dalyviai: 8 – 16 metų vaikai
Kaina: 179 Eur
169 Eur – Registruojant grupę (4 ir daugiau)
152 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos
Datos: 2019 m. birželio 29 – liepos 5 d.
2019 m. liepos 7 – liepos 13 d.
Skautai neskautams stovykla (Šiaulių r.)

Skautai neskautams stovykla (Šiaulių r.)

Dalyviai: 8 – 14 metų vaikai
Kaina: 169 Eur
162 Eur – Registruojant grupę (4 ir daugiau)
145 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos
Datos: 2019 m. liepos 5 – liepos 11 d.
Oro skautai neskautams stovykla (Vilniaus r.)

Oro skautai neskautams stovykla (Vilniaus r.)

Dalyviai: 9 – 16 metų vaikai
Kaina: 219 Eur
209 Eur – Registruojant grupę (4 ir daugiau)
195 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos
Datos: 2019 m. liepos 14 – liepos 20 d.
Jūrų skautai neskautams stovykla (Birštono r.)

Jūrų skautai neskautams stovykla (Birštono r.)

Dalyviai: 8 – 16 metų vaikai
Kaina: 179 Eur
169 Eur – Registruojant grupę (4 ir daugiau)
152 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos
Datos: 2019 m. liepos 21 – 27 d.

Partneriai