Stovyklos vaikams

Skautiška ugdymo metodika

Skautai – savanoriškas, pasaulinis jaunimo judėjimas, veikiantis jau daugiau nei 100 metų daugiau nei 200 valstybių visame pasaulyje. Skautų idėjos paslaptis –unikalus skautiškas metodas, susidedantis iš įžodžių, buvimo gamtoje, mokymosi veikiant, patyrimo laipsnių, bei mažų grupių (skilčių) narystės. Šitaip, padedant suaugusiems savanoriams, ugdomas charakteris, atsakomybės jausmas bei pasitikėjimas savimi.

„Skautai neskautams“ stovyklų idėja

Mes suprantame, kad vaikui, ką tik atvykusiam į skautų stovyklą, gali būti sunku susigaudyti tarp įvairių skautų naudojamų terminų, veiklų, gyvenimo būdo ir pan. Todėl siūlome atvykti į „Skautai neskautams“ stovyklas, kur vaikai su skautišku gyvenimu supažindinami ilgamečių skautų vadovų, tačiau iš lėto, nuo pačių pagrindų.

„Skautai neskautams“ stovyklos, jau nuo 2003 metų tęsiama skautų tradicija. Vasaros metu skautų vadovai organizuoja skautiškas stovyklas vaikams, kurie norėtų susipažinti su skautais iš arčiau ir praktiškai. Per šias nuotykių pilnas stovyklas vaikai praeina skautišką pradžiamokslį ir įgyja naudingos, gyvenime pritaikomos patirties: kaip nepasimesti ir orientuotis gamtoje, rišti mazgus, suteikti pirmąją pagalbą, įveikti netikėtai atsiradusias kliūtis ir tuo pačiu susirasti draugų. Taip plečiamos vaikų komforto ribos, pasitikėjimas savimi bei ugdomas pilietiškumas.

2022 m. vasaros stovyklų pamainų datos bus skelbiamos metų pradžioje.

SKAUTAI NESKAUTAMS STOVYKLOS

Dalyviai: 8–16 metų vaikai
Kaina: Kaina: 310 Eur
290 Eur – registruojant grupę (4 ir daugiau)