SKAUTAI NESKAUTAMS STOVYKLOS

Dalyviai: 8–16 metų vaikai
Kaina: Kaina: 250 Eur
235 Eur – registruojant grupę (4 ir daugiau)
230 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos
Datos:
2024 m. liepos 13 - 19 d.
(Vilniaus apylinkės )
2024 m. liepos 21 - 27 d.
(Vilniaus apylinkės)

Skautai neskautams siūlo patirti skautiško nuotykio dvasią!

Stovykloje veiksi kartu su savo bendraamžiais skautiškoje skiltyje, padedant vadovams pažinsi gamtos ir skautiškus ženklus, tinkamai susidėsi kuprinę ir įveiksi skautišką žygį, vakarais su naujais draugais prie laužo žaisi, dainuosi, vaidinsi, galėsi budėti prie laužo, išmoksi saugiai jį kūrenti ir prižiūrėti.

Programos įgyvendinimas paremtas pasaulyje pripažintu „skautiškuoju metodu“ (jo elementai: mokymasis veikiant, mažų grupių sistema, gamtos pažinimas ir veikla joje, vadovo pavyzdys, asmeninio pažangumo sistema ir t.t.). Užsiėmimų veiklos organizuojamos pagal amžiaus grupes (8–10 m., 11–14 m.). Vaikai, veikdami mažose grupelėse (skiltyse), padedami vadovų, susikuria simboliką, prisiima pareigų, planuoja vakaro programos (skautiškas laužas) įgyvendinimą, priima sprendimus, aptaria vykdytą veiklą. Aktyviųjų metodų pagalba susipažįsta su skautiška veikla, mokosi stovyklinių įrengimų konstravimo, eina į žygį, stebi gamtą, domisi gimtojo krašto kultūra ir istorija, mokosi saugiai elgtis prie laužo, naudotis įrankiais, atlieka kūrybines užduotis ir taip patiria skautiško nuotykio dvasią, įgyjant gyvenimiškų įgūdžių, dar geriau pažįstant save ir aplinką, surandant naujų draugų.

Dėmesio!

Registracija jau prasidėjo!

08:00 – Keliamės, mankšta, prausimasis

08:45 – Rikiuotė

10:00 – RYTINĖ PROGRAMA

18:00 – Rikiuotė, vakarienė, poilsis, pasiruošimas vakaro programai

20:00 – VAKARINĖ PROGRAMA

22:00 – Naktipiečiai, dienos aptarimas prie laužo, pasiruošimas miegui

Papildomai

Visas nuotraukas rasite mūsų Facebook puslapyje “Skautai neksautams”

SKAUTAI NESKAUTAMS STOVYKLOS

Dalyviai: 8–16 metų vaikai
Kaina: Kaina: 250 Eur
235 Eur – registruojant grupę (4 ir daugiau)
230 Eur – 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos
Datos:
2024 m. liepos 13 - 19 d.
(Vilniaus apylinkės )
2024 m. liepos 21 - 27 d.
(Vilniaus apylinkės)