Užsiėmimo trukmė: 2–4 valandos
Dalyvių skaičius: 30–200 žmonių
Kaina asmeniui*: derinama individualiai

Skautiškas kliūčių ruožas

Tai aktyvi programa, kurią galima įgyvendinti ir patalpoje. Skautorama susideda iš daug rungčių, kur kiekviena komanda varžosi dėl geriausiosios apdovanojimo. Rungčių metu svarbu greitis, tikslumas, drąsumas, kruopštumas, sumanumas ir kūrybiškumas. Kiekviena komanda ieškos rungčių vietos su kompaso ir žemėlapio pagalba. Čia pasimatys, kurios komandos išties yra vieningos ir geba efektyviai bendradarbiauti, kurios turi užslėptų lyderių, ir kurios siekia tikslo iki paskutinio prakaito lašo. Galime užtikrinti, kad tokie švarūs, kokie pajudėsite nuo starto linijos, tikrai negrįšite, tačiau pasikrausite veržlumo, teigiamos energijos ir labiau „sulipsite“ kaip komanda.

Skautoramos sudėtingumas, intensyvumas ir detalus įgyvendinimas priklauso nuo individualaus suderinimo.

Nauda

Dalyvaudami skautoramoje dalyviai stiprina šiuos įgūdžius:

sprendimų priėmimas / komandos veiksmų koordinavimas / savo stipriausiųjų savybių panaudojimas / komandinis darbas / praktinė lyderystė / rezultato siekimas / gera nuotaika ir motyvacija.

Užsiėmimo trukmė: 2–4 valandos
Dalyvių skaičius: 30–200 žmonių