Skautiškas žygis

Užsiėmimo trukmė: nuo 2 val. iki 3 parų
Dalyvių skaičius: nuo 12 žmonių
Kaina asmeniui*: derinama individualiai

 Žygiuoti gali visi, tačiau tai būtų paprastas pasivaikščiojimas, jei neturėtų tikslo. Leiskitės į skautišką žygį ir sustiprinkite savo komandą. 

Skautiškas žygis gali būti skirtas tiek naujoms komandos, tiek ilgai kartu dirbantiems kolektyvams. Pagal tai bus parinktas žygio maršrutas, sudėtingumas, iššūkis, net ir galimi skirtingi keliavimo būdai:

  • pėsčiomis;
  • dviračiais;
  • plaustais;
  • baidarėmis;
  • kombinuotas. 

Užsakymo metu prieš rengiant programą padėsime jums išsikelti žygio tiklslą.  Tai suteiks dalyviams daugiau prasmės, bus aišku, ko siekiama, o įgyvendinus programą – įsivertinti pasiektą rezultatą. Žygių gali būti įvairių, pradedant pažintiniais-edukaciniais, baigiant ekstremaliais išgyvenimo žygiais. Laukai, miesteliai, kaimeliai, dvarai, miškai, pelkės ir kalvos – tuo, kas įdomiausia mūsų krašte, esame pasiruošę pasidalinti su jumis. 

Skautiško žygio nauda

Atsakomybės prisiėmimas / Pagalbos skatinimas / Bendradarbiavimas / Greitas reagavimas į nenumatytas situacijas / Komforto zonos didinimas / Asmeninis tobulėjimas / Komandos stiprinimas / Praplėstas akiratis / Pažinta Lietuvos gamta / Svarbiems iššūkiams sutelkta komanda

Trukmė: nuo 2 val. iki 3 parų

Skautiškas žygis

Užsiėmimo trukmė: nuo 2 val. iki 3 parų
Dalyvių skaičius: nuo 12 žmonių
Kaina asmeniui*:
derinama individualiai

Partneriai